Клінінгова компанія «Premium-Uborka» професійне прибирання в Києві

У Києві клінінгові послуги користуються чималим попитом, адже вони мають на увазі під собою проведення безпечної та якісної прибирання в мінімальні терміни. У країнах, які живуть за сучасними життєвим стандартам, клінінгова система є звичайною частиною життя. Професійне прибирання дозволяє заощадити не тільки час, а й грошові кошти, а також зберегти здоров'я.

Клінінгова компанія «Premium-Uborka» вже багато років займається прибиранням приміщень на професійному рівні. Ми встигли зробити прибирання та очищення сотні приміщень, при цьому думку про нас залишається виключно хороше. Також за цей період наша компанія створила собі прекрасну репутацію серед клієнтів і напрацювала чималий досвід роботи в цій сфері. Незважаючи на це, ми продовжуємо розвиватися далі. Чинний персонал систематично займається навчанням, адже клінінг в Києві - не просто прибирання за допомогою віника і ганчірки, а професійне прибирання, яка проводиться із застосуванням спеціальних пристосувань, техніки і миючих засобів, що допомагають впоратися з якими забрудненнями без шкоди для поверхні.
Кому можуть бути цікаві наші послуги?

Головна мета нашої компанії - створити чисті з екологічної точки зору і комфортні умови для життя. Систематичність прибирання потрібна скрізь, де є стіни, меблі, дзеркала і, звичайно ж, вікна. Саме тому надавані нами послуги необхідні всім і затребувані завжди.

Після прибирання в Києві ви побачите ідеальний порядок з сяючими дзеркалами і найчистішими вікнами. Такий мікроклімат сприяє продуктивній роботі, приємному відпочинку, времяпровождению з друзями, розвазі з дітьми і зародженню творчих думок.

Серед наших клієнтів є власники квартир, дитячих садків, супермаркетів, заміських будинків, вокзалів та інших установ.

Наша репутація відіграє велику роль, тому робота завжди виконується якісно, ​​так як ми прагнемо до довготривалих відносин з наявними клієнтами. Складаючи технічне завдання, наші фахівці обов'язково прислухаються до побажань замовника, складають план, за яким відбуватимуться клінінгові заходи, підбирають персонал і всі кошти для здійснення робіт.
Що є в нашому арсеналі?

Наша клінінгова компанія (Київ) має все необхідне для проведення якісного прибирання, а саме:

    парогенератори;
    
скребки, стяшкі, шубки (пристосування для мийки вікон);
    
натирачі;
    
поломоющіе машини;
    
професійні пилососи;
    
професійні швабри, сходи, відра і так далі (весь необхідний інвентар);
    
Миючі пилососи (для хімчистки);
    
миючі засоби для різних поверхонь: підлог, вікон тощо .;
    
засоби, призначені для видалення жиру, водного каменю і т.д.

Всі роботи виконуються нами за допомогою техніки німецького виробництва «Karcher». При цьому використовуються кращі еко-засоби таких відомих виробників, як Buzil, Karcher і Kiehl (Німеччина), Swish (Канада) і Prochem (Англія). Вони відмінно проводять дезінфекцію, не викликають алергічних реакцій, не мають запаху і не шкодять дитячому організму.
Які послуги ми пропонуємо?

Не всі клінінгові компанії в Києві можуть представити широкий спектр надаваних послуг, але в «Premium-Uborka» ви зможете замовити найрізноманітніші роботи по прибиранню, серед яких:

    Генеральне прибирання;
    
прибирання будинків, складів, офісів;
    
прибирання квартир;
    
миття вікон;
    
хімчистка;
    
щоденне прибирання
    
еко прибирання;
    
прибирання кафе, ресторанів і барів;
    
після будівельна прибирання;
    
прибирання після пожежі або потопу;
    
прибирання магазинів, торгових центрів, супермаркетів та ін;
    
ЕКО прибирання;
    
Озонування.

Клінінгові послуги можуть надаватися і одноразово, і на постійній основі, в залежності від потреб замовника.
Чому варто вибрати саме нашу клінінгову компанію?

Замовивши клінінгові послуги в Києві у нас, кожен клієнт отримує наступні вигоди та переваги:

    сучасне, безпечне та високоефективне клінінгові обладнання;
    
навчений, ввічливий, професійний і акуратний персонал, який вміє правильно користуватися миючими засобами і спецобладнанням для прибирання;
    
мінімальна вартість за прибирання будинків, квартир та інших приміщень у Києві;
    
ми працюємо щодня і можемо виїхати на замовлення в будь-який час, навіть у вихідні або святкові дні, адже ми цінуємо час кожного клієнта;
    
приємні знижки постійним клієнтам.

Звертайтеся в клінінгову компанію «Premium-Uborka», і ми зробимо світ навколо вас абсолютно чистим і повністю безпечним для здоров'я! Просто зателефонуйте нашому менеджеру, і ми візьмемо на себе всі турботи.

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+premium in facebook