Миття вікон київ

 

Як би ми не прибирали приміщення, воно ніколи не буде здаватися чистим без сяючих прозорих вікон. Тому при будь прибиранні квартири, офісу, магазину необхідно приділяти пильну увагу стану вікон - найбільш вразливої ​​частини будь-якої будівлі. У них, насамперед, скупчуються пил і бруд.

Мийка вікон в Києві, як і в будь-якому мегаполісі, процес, необхідний постійно. Через великої кількості машин та іншої техніки в повітрі переміщається величезна кількість пилу і різних забруднюючих атмосферу частинок, а вони осідають на скляних поверхнях наших будинків.

Мийка вікон - процес трудомісткий. Він вимагає самого відповідального підходу в порівнянні з іншими видами прибирання. Впливу навколишнього середовища ззовні, призводять до складних забруднень, особливо в міських умовах. У спекотну погоду - це пил, осіла на стеклах, в похмуру - сліди від крапель дощу, часто з розлученнями осадового ефекту смогу.

Звичайно, сьогодні в магазині можна придбати всілякі засоби з чищення скляних поверхонь, а їхні виробники цілком гарантують швидкий результат. Однак, для багатьох міських обивателів, завдання очищення вікон може виявитися важкоздійснюваним. Причин маса: підвищена зайнятість, високі стелі, особливості вітражних і панорамних моделей.

А адже кожній господині хочеться, щоб її вікна сяяли, але не завжди вистачає сил, можливостей, та й просто часу самої впоратися з цим завданням.

Добре, коли на допомогу приходять професіонали.

Клінінгова компанія «Premium-Uborka», Київ пропонує свої послуги по частині мийки вікон та інших скляних поверхонь. Її співробітники володіють високим рівнем грамотності та професіоналізму. Вони компетентно використовують всі спеціальні засоби і техніку. Працівники «Premium-Uborka» швидко освіжать зовнішній вигляд ваших вікон, вітрин або фасадів будівель.

Роботи проводяться в зручний для замовника час.

При мийці вікон застосовується еко-хімія, яка не викликає алергічних реакцій. Прибирання проводиться екологічно чистими засобами. Примітно, що їх підбір щоразу проводиться в індивідуальному порядку. У ньому враховується вид прибирання (внутрішня, зовнішня), матеріал поверхні, яку необхідно обробити (пластик, дерево та ін.), Колір, фактура.

Організація мийки вікон фахівцями клінінгової компанії «Premium-Uborka», Київ відбувається за попередньою сценарієм:

Роботи з миття вікон включають наступні етапи:

    очищення зовнішньої поверхні рами і підвіконня від забруднень із застосуванням заготовлених для цього розчинів;
    
миття укосів і відливів;
    
очищення відстані між рамами;
    
очищення віконної фурнітури;
    
первинна чистка скла від накопичилася бруду;
    
нанесення мийного розчину;
    
видалення розчину допомогою сгонки (гумового скребка);
    
просушка вікон.

Роботи проводяться і з внутрішньої, і з зовнішнього боку вікон.

Скла з внутрішньої сторони можна мити в будь-який сезон року. Мийка вікон зовні можлива при вуличній температурі не нижче +5.

Вартість виконання мийки вікон компанією «Premium-Uborka», Київ залежить від:

    кількості вікон;
    
площі поверхні, що підлягає очищенню;
    
вигляду вікон (глухі або з стулками);
    
кількості віконних стулок;
    
висоти віконного блоку;
    
доступу до вікна;
    
ступеня забруднення;
    
необхідності покриття антистатичним складом.

Клінери компанії виконають всю роботу з миття вікон оперативно і якісно. Жителі Києва довіряють свій комфорт, а значить і гарний настрій компанії «Premium-Uborka».

Ціна на Миття вікон

 

миття вітрин          миття фасадів

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+premium in facebook