Прибирання будинків Київ

 

Прибирання будинку - це досить копіткий процес, який завжди вимагає чимало уваги. Вона займає багато сил і дорогоцінного часу, а їх, на жаль, сучасній людині і так не вистачає. Тому не завжди виходить прибрати в будинку і привести його в порядок з граничною чистотою. А кожен житловий будинок, особливо якщо в ньому живуть діти, повинен бути акуратним і головне чистим.

Клінінгова компанія «Premium-Uborka» представляє клієнтам чудову послугу - «Прибирання будинків у Києві», замовивши яку, ви отримаєте бездоганну чистоту і порядок в котеджі. Наш досвідчений персонал в зручний для вас час якісно і швидко прибере кожну кімнату, враховуючи побажання замовника. Він очистить дім від бруду, пилу, що накопичився і мікроорганізмів, які можуть призвести до таких захворювань, як бронхіт або астма.

Прибирання котеджів і приватних будинків проводиться за допомогою матеріалів з мікрофібри, особливого устаткування і величезної кількості гіпоалергенних миючих засобів. У ході збирання ми доберемося до всіх важкодоступних місць, світильників, а також антресолям. Наші співробітники обережно ставляться до меблів і інших предметів інтер'єру. Якщо в будинку живуть маленькі діти, які малюють на меблях і стінах, ми миттєво зможемо вирішити таку проблему. Ми відмінно знаємо, як боротися зі слідами від фарб та фломастерів, а також плямами від харчових продуктів.
Особливості прибирання заміських будинків, котеджів

Прибирання котеджів у Києві на увазі під собою проведення наступних процедур:

    наведення порядку в кімнатах;
    
прибирання кухні;
    
дезінфекція та очищення унітазів, ванн, умивальників і душових кабін;
    
мийка кахельної плитки;
    
мийка духовки, плити і холодильника;
    
чистка каміна;
    
мийка сходи;
    
чищення килимів і доріжок, та ін.

Якщо ж у будинку недавно закінчився ремонт, обсяг робіт у кілька разів збільшується. У такій ситуації необхідно очистити поверхні від пилу, бруду і будівельних матеріалів. Для цього нами застосовується якісне обладнання та миючі засоби. При збиранні котеджів у Києві наші фахівці дотримуються важливого правила - не нашкодити мармуровим і лаковим покриттям, а також хромованим поверхонь. В іншому випадку це призведе до чималих фінансових витрат.

Переваги клінінгової компанії «Premium-Uborka»

Хочете, щоб ваш котедж завжди виглядав доглянутим і красивим, але не маєте можливості підтримувати в ньому порядок, адже виконання подібних процедур займає багато часу, а також може призвести до додаткових витрат у результаті псування майна через неправильно підібраних чистячих засобів? Тоді скористайтеся послугою «Прибирання будинків у Києві», і ми візьмемо на себе щоденну або періодичну прибирання в котеджі. Наша клінінгова компанія має низку переваг:

    всі наші співробітники пунктуальні і дотримуються обумовлені терміни;
    
у нас є своя матеріально-технічна база;
    
ми застосовуємо сучасну техніку і кращі засоби для очищення всіляких поверхонь;
    
надаємо безкоштовні консультації;
    
у нас працюють справжні професіонали з багатим досвідом;
    
ми надаємо послуги за прийнятними цінами.

Звертаючись в клінінгову компанію «Premium-Uborka», ви отримаєте швидку і якісну прибирання котеджу в Києві, яка буде проведена в зручний вам час. Вона не перешкодить вам займатися улюбленою справою і не забере дорогоцінних хвилин життя.

Якщо вам знадобилася прибирання будинку або котеджу, звертайтеся в нашу клінінгову компанію. Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені роботою наших кваліфікованих і досвідчених співробітників, які допоможу вам жити в чистій, затишній і красивій обстановці!

Ціна на Прибирання будинків

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+premium in facebook