Прибирання після пожежі, потопу київ

 

Життєдіяльність людини не проходить безслідно, деколи виникають форс-мажорні пожежні ситуації і потопи. Хід таких процесів передбачити неможливо. Прибирання після пожеж, також як і прибирання після потопів, в цьому випадку, матиме першочергове завдання для людини.

Пожежа характеризується як некерований процес, який заподіює шкоду станом здоров'я і життя людини, завдає матеріальної шкоди. Основними джерелами утворення пожежі є необережне поводження з вогнем, недотримання правил безпеки при роботі з електроприладами, підпал і самозаймання. Тому прибирання після пожеж перша процедура, яку слід проводити, усунувши причину його виникнення.

Як показує досвід цей процес складний і займає багато часу, тому поодинці людині з ним не впоратися. Прибиранням після пожеж повинні займатися фахівці. Фахівці компанії «Premium-Uborka» здійснюють прибирання після пожежі за такою схемою:

    Виклик менеджера на місце пожежі, для вартісної оцінки наданих послуг;
    
Прибирання сміття та його залишків з постраждалого приміщення;
    
Очищення об'єкта від слідів кіптяви і гару;
    
Хімчистка уцілілої меблів та елементів інтер'єру;
    
Підготовка об'єкта до подальшого ремонту.

Оскільки продукти горіння мають властивості моментально вбиратися і закріплюватися на таких матеріалах, як ламінат, пластик, паркет, тканинні матеріали, то необхідно в найкоротші терміни здійснити прибирання. Вихід є - компанія «Premium-Uborka», яка є однією з провідних клінінгових компаній в Україні і займається прибиранням після пожеж у Києві ще з 2010 року.

Крім того, наша компанія здійснює прибирання після потопів. Оскільки потоп - це стихійне лихо, яке виникає в результаті затоплення водою певного об'єкта. Причиною потопів найчастіше є несправна сантехніка, прорив каналізаційних труб або ж несприятливі погодні умови. Прибирання після потопу - досить трудомісткий процес, з яким наша згуртована команда впорається в лічені години.

Комплекс заходів з прибирання після потопу складається з:

    Виклику фахівця на місце події для визначення обсягу необхідних робіт;
    
Прибирання залишків води в приміщенні;
    
Сушки і чищення меблів і предметів інтер'єру;
    
Підготовки об'єкту до ремонту.

У разі виникнення потопу співробітники клінінгових компаній рекомендують негайно телефонувати до нас. Тим швидше, тим краще, тому неприємні запахи незабаром дадуть про себе знати і впоратися з ними буде дуже важко.

Отже, пожежа або повінь - звертайтеся в нашу компанію «Premium-Uborka» і прибирання після потопу або пожежі вам буде по плечу. Наші фахівці працюють якісно і швидко, оскільки в їх розпорядженні різного роду спеціальна техніка та обладнання високої німецької якості: пилососи, Водосос, пароочищувачі, автомийки високого тиску, парогенератори.

Прибирання кіптяви, сажі, усунення неприємного запаху гару і цвілі здійснюється відповідно з сучасними технологіями організації прибирання. До складу чистячих і миючих засобів, які використовуються співробітниками, входять спеціальні реагенти. Вони допомагають усунути неприємні запахи і небажані забруднення.

У разі потопу або пожежі кожна секунда на рахунку, оскільки ці фактори роблять руйнують впливу на навколишні предмети. Тому якщо ви опинилися в будь-який з цих неприємних ситуацій, не впадайте у відчай і звертайтеся до нас. Тільки таким чином ви врятуєте себе і своє майно від колосальних і безповоротних втрат!

 

Ціна на Прибирання після пожежі потопу

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+premium in facebook