Щоденне прибирання в Києві

 

Щоденне прибирання Київ - одна з послуг, які надає клінінгова компанія «Premium-Uborka». Ми вже довгий час задовольняємо високі вимоги замовників, виконуючи прибирання на постійній основі в торгових центрах, квартирах, офісах, фітнес клубах, готелях та інших приміщеннях. Наші співробітники проходять спеціальне навчання і є професіоналами своєї справи.

До кожного об'єкту щоденного прибирання ми прикріплюємо персонального менеджера, який займається розподілом персоналу і контролем якості здійснених робіт. Замовник може погодити з ним перелік робіт і розклад, за яким вони будуть проводитися.
Особливості проведення щоденного прибирання

Прибирання на постійній основі Київ увазі виконання цілого переліку робіт, спрямованих на підтримку комфортної і затишної обстановки в приміщенні. Персонал нашої компанії акуратно і дбайливо доглядає за комп'ютерною технікою, оргтехнікою та іншими поверхнями, які потребують систематичному клининге. Наші співробітники відмінно знають, як поводитися з різними матеріалами та миючими засобами, призначеними для щоденного використання.

Як правило, щоденне прибирання Київ включає в себе:

    усунення пилу з різних поверхонь і кімнатних рослин;
    
винесення сміття;
    
очистку попільничок і місць для куріння;
    
дезінфекція санвузлів і місць, призначених для прийому їжі;
    
полірування дзеркальних поверхонь і фурнітури;
    
миття підлоги і т.д.

Прибирання на постійній основі проводиться швидко і ніяк не заважає робочому процесу.
Як замовити щоденне прибирання приміщень у Києві?

Потрібно щоденне прибирання в Києві? Звертайтеся в клінінгову компанію «Premium-Uborka», і ви не пошкодуєте, адже ми пропонуємо нашим клієнтам безліч переваг:

    краще клінінгові обладнання, що дозволяє швидко і ефективно виконувати роботи будь-якої складності;
    
навчений професіонал, який любить свою роботу і виконує її на відмінно;
    
приємні ціни на прибирання на постійній основі;
    
індивідуальне складання графіка і часу роботи, з урахуванням побажань замовника.

Щоб замовити щоденне прибирання в Києві, зв'яжіться з менеджером клінінгової компанії «Premium-Uborka», зателефонувавши по телефону 044-338-97-92, 098-108-71-65, 099-197-75-07 або 093-279-91 -33. Також ви можете написати нам на електронну пошту

Ціна на Щоденне прибирання

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+premium in facebook