ЕКО - прибирання київ

 

Затишний і блискучий чистотою будинок. Кожна господиня знає, скільки сил потрібно витратити, щоб привести житло в такий стан. Ми хочемо позбутися не тільки від пилу, але і від можливих мікробів і вдаємося до найновішим хімічних засобів. Сучасна людина не уявляє, як можна обійтися без шеренги чистячих засобів на полицях в кухні та ванної. Прання, чистка, миття посуду, підлог, плити, дезінфекція - для кожної дії передбачений спеціальний препарат.

Проте численні дослідження показують, що побутова хімія в більшості випадків далеко не нешкідлива. Часте і у великих кількостях вживання побутових хімічних засобів чревато алергічними реакціями, опіками, різними шкірними захворюваннями - різними формами екзем і дерматитів.

Але ж уже практично неможливо повернутися до чистячих засобів, які були в ходу у наших бабусь - сода, господарське мило, ганчірка, швабра і відро. Раніше екологія була краще, і таке прибирання була оптимальною.

Як же бути? Яким чином привести в порядок своє житло, і, при цьому, уникнути контакту з сильнодіючими хімічними миючими засобами? Вихід є - еко прибирання. Київ - місто, де вже давно практикують клінінгові компанії, що спеціалізуються на цьому типі прибирання.

Що ж це таке? Еко прибирання увазі використання виключно сертифікованих засобів. Вони складаються на сто відсотків з натуральних компонентів на рослинній і мінеральній основі. Не містять хімічних активних добавок і барвників. Вони біологічно безпечні, не токсичні. У їх складі немає фосфатів, аміаку, хлору - елементів, без яких не обходиться жодне сильне засіб для чищення.

Для кого ж в першу чергу буде цікава еко прибирання?

    якщо в квартирі є новонароджений. Малюки сприйнятливі до хімікатів, які можуть викликати алергічну реакцію або астматичні захворювання.
    
для майбутніх мам. Організм вагітної жінки дуже чутливий до пилу, забруднень і стійким сторонніх запахів, які можуть ще довго залишатися після прибирання.
    
для людей з хворобами дихання і алергікам. Це група ризику. Будь-який елемент в засобі, що чистить може викликати серйозну реакцію, тому тут варто повністю перейти на способи, які пропонує еко прибирання.

Але даний вид клінінгу - це не тільки застосування чистячих засобів. Це ще і використання інноваційних методів. Застосувавши парогенератор можна не тільки очистити, а й якісно продезінфікувати будь-яку річ в будинку - починаючи від підлоги і закінчуючи дитячими іграшками і навіть скляними і дзеркальними поверхнями. Під час такої еко прибирання видаляються старі забруднення, очищається повітря, усуваються можливі неприємні запахи, проводиться зволоження і, в деяких моделях, можлива ароматизація.

Компанія «Premium-Uborka» Київ пропонує своїм постійним і потенційним клієнтам еко прибирання будь-яких типів приміщень.

Еко прибирання великих домоволодінь проводиться командою фахівців, які використовують тільки екологічно чисті чистячі засоби від відомих виробників. Також застосовуються парогенератори, озонатори і мікрофібра.

Все більшим попитом користується еко прибирання офісних приміщень. Зрозуміло, на роботі ми проводимо більшу частину часу і хочеться вирішувати складні робочі завдання в екологічно безпечному приміщенні зі свіжим повітрям.

Вчені давно стривожені екологічною обстановкою у великих містах. Викиди відходів підприємств, загазованість, напружений трафік, пари відпрацьованого бензину та інших шкідливих речовин - все це катастрофічно впливає на здоров'я. Еко прибирання, в першу чергу, квартири - об'єктивна необхідність для підтримки гарного самопочуття у Вас і Ваших близьких.

Ціна на ЕКО - прибирання

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook