Хімчистка килимів київ

 У стародавніх культурах килими виконують провідну естетичну функцію. Як правило, вони прикрашали житлові приміщення. Їх вішали на стіни, встеляли підлогу. Крім того, вони оберігали від холоду і протягів. У наш час килими продовжують прикрашати вітальні та спальні кімнати. Вони надають обстановці тепла, створюють затишну атмосферу, прикрашені розкішними узорів, надають інтер'єру особливий шарм і відчуття східної розкоші.
Якщо не замовляти час від часу якісну хімчистку килимів, що осідає на ворс пил, вбирає грязь поступово перетворює колись корисний і красивий елемент в досить неохайно висить або лежить на підлозі брудну підстилку. Там скупчуються хвороботворні бактерії. Компанія «Premium-Uborka» - це рішення важкої побутової проблеми - утримання своїх килимів в первозданно чистому стані.
Послуги компанії
Їх специфікація залежить від декількох факторів - кількості необхідних робіт, якості самих килимів та інше. Серед іншого, ми пропонуємо нашим клієнтам хімчистку килимів, Київ за такими напрямками: ми працюємо з будь-якими видами килимів різного розміру і довжини ворсу. З метою досягнення високої результативності ми застосовуємо спеціальне устаткування і спеціальні хімічні склади, які виводять навіть дуже сильно бруд; за допомогою спеціалізованих чистячих засобів щадного впливу професіонали нашої компанії мають досвід хімчистки килимів ручної роботи; очистка буде неповною, якщо обмежуватися обробкою тільки ворсової частини килима. Для більш глибокого впливу робиться очищення основи килимових покриттів; чистка натуральних килимових покриттів, а також вироблених з синтетичної сировини; вартість послуг обчислюється виходячи з квадратури конкретного килима. Розцінки перераховані в окремій вкладці у відповідному розділі на нашому сайті.
Гідності нашого сервісу
Всі, хто до нас звертався, отримали якісне обслуговування за послугою хімчистка килимів, Київ. Переваги роботи з клінінгової компанією «Premium-Uborka» в наступному: використання спеціальних коштів на біологічній основі, які ідеально очищають будь-який бруд, але в той же час не ушкоджують тканину і не мають негативного впливу на дихальні шляхи людей і тварин; застосування потужного і функціонального обладнання з Німеччини в поєднанні з з ефективними миючими засобами дозволяє проводити хімчистку килимів якісно і швидко; надаємо послуги за конкурентними цінами, що робить нашу пропозицію більш вигідним; перед тим, як почати роботу, можна запросити консультанта додому, він зробить передрозрахунок і проінформує попередню суму замовлення; в процесі робіт застосовуються різні способи хімчистки килимів: суха очистка, з використанням пари, так званий екстракторного метод (частіше застосовується для покриттів з довгим ворсом). Рішення про вибір того чи іншого методу приймається в залежності від характеру поверхні і ступеня забруднення; для наших клієнтів у нас немає вихідних днів і перерв на обід. Ми приймаємо замовлення і здійснюємо хімчистку килимів, Київ у будь-який час протягом доби.
Зв'язатися з представниками клінінгової компанії «Premium-Uborka» можна за допомогою телефонів, вказаних на нашому сайті. Крім цього, будь-яке питання можна задати, написавши нам за адресою електронної пошти у вкладці «Контакти» на головній сторінці.
Вся наша команда постійно працює над тим, щоб надавати нашим клієнтам тільки високоякісний сервіс, здійснюючи професійну хімчистку килимів вдома.

 

Ціна на Хімчистка килимів

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook