Хімчистка м'яких меблів київ

 

М'які меблі є обов'язковим атрибутом кожного будинку, офісу, квартири, ресторану. Шикарні м'які крісла, стільці, дивани з оббивкою є практично в кожному будинку. Ми використовуємо їх дуже активно і часто не акуратно. Як наслідок, м'які меблі забруднюється, втрачає свій первинний зовнішній вигляд, зношується, стає простором для виникнення різних плям і з часом набуває неприємного відтінок і запах. Своєчасна хімчистка м'яких меблів - це запорука чистоти та здоров'я і є обов'язковою в міру забруднення.

У домашніх умовах немає можливості виконати ретельну хімчистку м'яких меблів. Без спеціального обладнання, чистячих засобів і досвіду, досить легко зіпсувати поверхню оббивки і наповнення меблів. Крім цього, при використанні не правильно чистячих засобів, залишається на меблях різкий запах хімічних засобів, що може викликати алергічну реакцію у ваших дітей і рідних. Саме тому більшість довіряє хімчистку м'яких меблів Києва саме професіоналам, які вже не раз успішно використовували чітку техніку чистки м'яких меблів і мають досвід використання миючих засобів.
Гарантуємо м'яке звернення до ваших меблів

Безпосередньо такі професіонали працюють в нашій компанії. Ми покроково знаємо як акуратно і дбайливо вивести з самої вишуканої меблів навіть самі складні плями, очистити її від бруду і пилу, зберігши при цьому оригінальний колір меблів і цілісність найдрібніших деталей. Ми використовуємо засоби які не викликають алергічну реакцію. Здійснення хімчистки відбувається за рахунок розрахунку точної кількості використовуваних миючих засобів, співвідношення хімічного, механічного та термічного впливу. Так само, оцінюється ймовірність використання вологої хімчистки меблів. (Зазвичай хімчистка відбувається при максимальній вологості 10%)

Основна перевага нашої компанії - це проведення хімчистки великогабаритної і маленькою меблів у вас на дому. Можна відкинути всі переживання з приводу того, як доставити меблі в салон хімчистки, не потрібно витрачати час і гроші. Ми виїжджаємо з усім обладнанням до вас додому і роботи проводяться як при вас, так і при вашій відсутності. Ми надаємо гарантію на цілісність і збереження оббивки і меблів. Ви може залишитися вдома і оцінити професіоналізм роботи нашої команди. Так само ви зможете попередньо викликати менеджера додому, який зможе оцінити обсяг роботи, скласти кошторис і озвучити вам спектр необхідних робіт і вартість послуги.
Повноцінний підхід до процесу очищення

"Premium-Uborka" надає покроковий процес хімчистки м'яких меблів в Києві:

    Видалення плям плямовивідником
    
Обробка всієї поверхні меблів.
    
Завершальний етап по видаленню мікробів.

Майстри із задоволенням повернуть чистоту і новизну меблевим виробам, знищать мікроорганізми і все це за вельми привабливою вартості. Кришталева чистота і краса - це девіз нашої команди.

Хімчистка м'яких меблів в Києві - це найшвидший шлях до чистоти середовища вашого проживання. Адже ви проводите більшу частину доби саме тут. Подбайте про чистоту і безпеку речей, які є частиною життя. Хай ваші діти і гості не піддаються небезпеці мікробів і отримують задоволення від естетики, чистоти і краси.

Ми працюємо, що б приносити вам задоволення.

Ціна на Хімчистка м'яких меблів

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook