Хімчистка салонів авто київ

 

Ключовим завданням хімчистки салону авто є створення затишку і максимальної чистоти всередині машини. Адже ми знаємо, що не зовсім комфортно їздити на авто з засаленим сидінням і потертій оббивкою, і з неприємним запахом в салоні.
Щось більше, ніж просто машина

Величезна кількість вихлопів і шкідливого пилу з автострад через воздуховод потрапляє в салон, вбирається в автокрісла і стеля, а ми так довірливо проводимо багато часу в салоні і наші діти облизують оббивку підголівників.

У 21 столітті людина більшість часу проводить в дорозі, і транспортний засіб стає його другою домівкою. Саме тому важливою справою вважається стежити за чистотою авто і раз на півроку здійснювати хімчистку салону автомобіля.

Крім того, забруднення, що утворилися на дверях автомобіля, стелі і сидіннях від різних забруднюючих речовин і продуктів харчування, можуть зіпсувати репутації не однієї лише машині, але і її господареві. Завдяки нашій компанії хімчистка салону автомобіля дарує преображення салону, а всередині все починає вказувати на новизну авто.
Комплексний підхід до хімчистці салону

Хімчистка салону - це багатоаспектний поєднання робіт, націлених на максимальну очистку будь-якій поверхні (виконаної із пластику, тканини, шкіряне покриття і зі скла) всередині вашого автомобіля.

Хімчистка салону авто буде проходити в такій послідовності:

    Очищення за допомогою пилососа з різними насадками.
    
При потребі розбір обшивки і комплектуючих.
    
Вологе очищення, при якому застосовуються дорогі миючі засоби високої якості.
    
Після вологого оброблення салон гарненько просушується.

Хімчистка салону автомобіля в Києві виконує такі функції:

    Повну і часткову хімчистку;
    
Очистку моторного відсіку;
    
Очистку багажного відсіку;
    
Ідеальне очищення підкапотного сектора.

При виявленні місць з великою кількістю забруднень, наші співробітники застосовують спеціалізовані засоби для виведення плям. Їх підбір виконується особливим чином для кожного виду плям і їх специфік. Коли проводиться хімчистка, ми враховуємо навіть петлі на дверях, поріжки, гумові поверхні.

Пластикові частині салону перетворюються до заводського зовнішнього вигляду надалі обробки складом, призначеного для пластику з відновлюючий ефект кольору.
З нами ваше авто засяє як новеньке

Хімчистка салону автомобіля в Києві в нашій компанії подарує вам і чистий салон з ефектом «тільки з салону», а й очищені місця і пори, до яких важко дістатися. Допоможемо позбутися неприємних запахів, в салоні стане чисто, а навколо буде пахнути свіжістю. У машині з'явиться кришталевий блиск новизни всіх деталей. Хімчистка салону автомобіля подарує шовковистість поверхням з тканини, відновлення фактури і повернення первісного кольору. Шкіра на дотик стане м'якою, з вигляду - блискучою і еластичною.

Хімчистка салону машини в нашому клінінговому агентстві - це зручність та економія грошей і часу. Наш персонал під'їде у вказане місце і справить хімчистку вашого авто. Ми проводимо роботи з різними машинами - будь марки, вартості і ступеня забруднення. Миючі засоби, які ми використовуємо, не мають специфічного запаху, максимально нешкідливі для дітей і вихованців і прекрасно можуть бути видалені за допомогою екстрактора. По тимчасових витратах хімчистка салону автомобіля триває 5-9 годин (все залежить від розмірів і рівня забруднення).

Ми працюємо, щоб ви були щасливі і задоволені. Чекаємо ваших дзвінків.

Ціна на Хімчистка салону авто

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook