Миття фасадів

 

До чого ж красиво сьогоднішнє оформлення висотних будівель офісів і торгових центрів! Використання скляних і дзеркальних поверхонь надає їм вид епохальності, пишноти з гордою назвою: «сучасне місто».


Хочеться, щоб цей лиск залишався незмінним, але, на жаль, все на світі вимагає своєчасного догляду. Фахівці з частини клінінгу стверджують, що мінімум двічі на рік повинна проводитися миття фасадів Києва. Чому? Давайте подивимося, від чого забруднюються фасади будівель:


• осідання звичайної пилу;


• чорні патьоки кіптяви (загазованість скупчується в повітрі, а потім випадає з дощами);


• вихлопні речовини від роботи машин і заводів (опади закріплюють все це на стінах міських будинків, так утворюється водний камінь);


• висоли (соляної наліт, що утворюється в зимовий час на спорудах з цегли).


Шкідливий вплив кислотних дощів призводить до псування облицювання будівель, відбуваються незворотні зміни структури і цілісності, що псує зовнішній вигляд і вкорочує життя дорогих матеріалів, використовуваних в будівництві.


Безліч клінінгових компаній готові запропонувати своїм клієнтам послугу миття фасадів Києва, але перш, ніж приступити до замовлення, слід усвідомити деякі деталі. Деякі фірми використовують вітчизняні засоби очищення, які можуть підійти не для всіх поверхонь. Існує практика використання миючих речовин замовника, що теж не гарантує якості чистки, більше того, може завдати шкоди матеріалам з алюкобонда, композиту і пластика.


Компанія «Premium-Uborka» використовує високоякісні засоби чистки. Для цього їх замовляють і доставляють з Англії, Канади та Німеччини, а спеціалізоване обладнання фірми «Karcher», німецького походження, дозволяє виконати всі роботи з миття фасадів на вищому рівні. Здійснення заходів на висоті вимагає використання призначеної для цього техніки. «Premium-Uborka», якщо буде потрібно, задіє сучасну технологію «промислового альпінізму».


Мийка фасадів - відповідальне заняття, що вимагає професійного підходу умілих людей, залучення спеціальних інструментів і правильного виконання алгоритмів очисних робіт. Все це вам забезпечить «Premium-Uborka», оскільки компетентність, відповідальність і старанність - стоять тут на першому місці. Серед представників цієї фірми ви не знайдете непрофесіоналів. Весь персонал, перш ніж переступити до своїх обов'язків, проходить якісний відбір.


Скористатися послугами «Premium-Uborka» дуже легко, зробивши замовлення. Вашим безперечною перевагою буде прихід менеджера на будинок для консультації та обговорення деталей, що буде абсолютно безкоштовно по відношенню до вас. Пам'ятайте, що якісна миття фасадів сприяє заощадженню цілісності зовнішніх поверхонь і відстрочує необхідність виконання капітального ремонту.


Етапи миття фасадів
Процес очищення можна розділити на три основних етапи:


• усунення великих і твердих забруднень (зазвичай використовуються кісточки і шпателі);


• очищення за допомогою води і миючих засобів (лужні, кислотні, парфумовані, нейтральні, - залежно від матеріалу покриттів);


• сушка, протирання і полірування поверхні (необхідні спеціальні тканинні серветки і валики).


Мийка фасадів є дуже затребуваною послугою в наші дні, яку вже кілька років із завидною успіхом виконують співробітники компанії «Premium-Uborka», в будь-який час року. Фірма «Premium-Uborka» - ваш надійний союзник на сторожі чистоти і довголіття краси споруд.

Ціна на Миття фасадів

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook