Миття вітрин

Безліч клінінгових компаній висловлюють готовність надати своїм клієнтам послугу з очищення вітрин. І не даремно ця послуга є дуже поширеною в умовах життя мегаполісу. Вітрина - обличчя будь-якого комерційного закладу, і саме від її зовнішнього вигляду залежить, чи захочуть відвідувачі зайти всередину магазину або салону. Досвідчені майстри з клінінгу стверджують, що мийка вітрин повинна проводитися кожні три місяці, хоча навіть протягом цього часу, зовнішність вітрини часто стає неохайною. Причин швидкого забруднення вітрини може бути декілька, серед яких: особливості погодних умов сезону і попередня неякісне прибирання.


Миття вітрин нерідко відбувається самими працівниками підприємства, де вона розміщена. Такий підхід у корені неправильний, оскільки використовуючи не підходять засоби очищення, можна завдати шкоди колись гладкою і блискучою поверхні. Крім того, вітрини можуть розташовуватися на великій висоті, що вимагає застосування спеціальної техніки. Виходить, на багато вигідніше запросити фахівців з проведення очищення, і бути тоді впевненим у майбутньому ефекті, адже недарма стара прислів'я говорить: «скупий платить двічі».


У чому полягають складності самостійного миття вітрини?
• Весь процес очищення повинен проходити в кілька етапів, що забирає масу сил і часу, а не доведення справи до кінця призводить до відсутності бажаного блиску і відчуття чистоти.


• Для досягнення оптимального результату необхідно застосувати спеціальні миючі ресурси, інструменти та обладнання, які є не в кожного під рукою (скребки, гумові стяжки, тканинні серветки та багато іншого). Не варто забувати про побутової хімії, адже без неї в мийці вітрин не обійтися.


• Різні поверхні потребують індивідуальному підборі хімії (лужні, парфумовані, кислотні, нейтральні засоби). Безграмотне застосування може призвести до негативних наслідків.


Чистота колись стала провідним кредо компанії «Premium-Uborka». З тієї пори фірма завоювала увагу і повагу клієнтів, зайняла свою нішу на ринку клінінгових послуг.


Чому клієнти воліють «Premium-Uborka»?
Компанія має безліч переваг. Ось основні з них:


• Використання найсучасніших технологій. Миття вітрин здійснюється за допомогою спеціалізованого обладнання, яке доставляють з країн-виробників (Німеччина, Англія, Канада). При мийці вітрин на висотках Києва задіюється технологія «промислового альпінізму».


• Висококваліфікований персонал. Всі працівники форми проходять суворий відбір по наявності необхідних умінь і навичок.


• Професійний підхід в усьому. Навіть у дрібницях умови договору уважно обговорюються, а менеджер компанії заздалегідь огляне фронт робіт і надасть безкоштовну консультацію.


• Широке коло можливостей. Компанія надає послуги з клінінгу будь-якого рівня складності. Ви зможете самі встановити зручний для вас час виконання робіт.


Етапи якісної мийки вітрин:


• попередній (очищення рам і підвіконь, позбавлення від складних забруднень);


• основний (загальне миття поверхонь за допомогою води і миючих засобів);


• завершальний (фінішна протирання, полірування та сушка).


В образі «Premium-Uborka» ви придбаєте вірного союзника на шляху до успіху свого дітища. Команда кращих клинеров виконає свою роботу під час і толково, так, що ви обов'язково залишитеся задоволеними результатом. Яка погода б не здолала Київ, мийка вітрин від компанії «Premium-Uborka» завжди відбудеться в кращому вигляді.

Ціна на Миття вітрин

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook