Техніка компанії «Premium-Uborka»

Арсенал професійного клінера не обмежується лише віником і ганчіркою. Він володіє спеціальним інвентарем і технікою. Спеціалізоване оснащення, що використовується в клінінг, дозволяє з граничною ефективністю очистити всі поверхні в процесі збирання.

Наша компанія віддає перевагу німецькій техніці, яка відрізняється високою якістю, безпекою і надійністю. Пилососи, натирачі, склоочисники, парогенератори Kärcher - незамінні помічники в нашій роботі.

Головне спорядження в арсеналі клінера - це потужний пилосос невеликих розмірів. Завдяки йому можна виробляти суху і вологе прибирання стін, підлог, дверей, меблів і килимових покриттів. Після нього залишається лише чиста поверхня. Також при генеральному прибиранні застосовується паропилосос, який дозволяє провести хімчистку м'яких меблів і її дезинфекцію. Пара проходить всередину матраців і подушок, тим самим він вбиває шкідливі хвороботворні бактерії і пилоподібні кліщі.

Перш ніж вирушити на виконання замовлення, ми підберемо всю необхідну техніку, завдяки якій генеральне прибирання, чистка меблів або прибирання після ремонтних робіт пройде швидко і якісно.

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook