Ціна на миття вікон

 

Багато з нас пам'ятають, як щовесни наші батьки мили вікна милом і натирали їх м'ятою газеткою. Більшість власників квартир надходять так і сьогодні, використовуючи для цього чистячі засоби для скла. Це виснажливий і довгий процес. Якщо ви проживаєте вище першого поверху, це ще й небезпечно. Що робити, якщо двох разів за сезон недостатньо для того, щоб вікна були чистими, а часу на цю роботу просто немає? Все більше киян звертаються в клінінгову компанію Premium-Uborka. Ми відмиваємо скло і рами спеціальними високоефективними засобами, не дратівливими шкіру та слизові. Працюємо з будь-якими площами скління на будь-якому поверсі.

Якісно вимиємо вітрини магазинів і засклені фасади. За досить короткий період співробітники компанії Premium-Uborka додадуть вашому закладу або офісу втрачену привабливість. Застосовуємо сучасну ефективну техніку і відповідну екіпіровку. Все це гарантує оперативність та якість отриманого результату.

 

 

 

 

 

Вартість залежить від площі поверхні і її специфіки. Консультацію з питань, пов'язаних з миттям вікон, вітрин та фасадів кожен бажаючий може дізнатися за вказаним на нашому сайті контактним телефоном.

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook