Після будівельне прибирання київ ціна, післяремонтне прибирання київ ціна


Той, хто займався будівництвом і капітальним ремонтом, добре знайомий з цією темою. Після закінчення роботи в приміщеннях залишаються мішки набиті будівельним сміттям. Їх потрібно спустити з поверху, занурити у вантажівку, яка перед цим доведеться знайти і найняти.
Всі ці процедури пов'язано з біганиною, втратою часу і тратою чималих грошей. Крім того, люди, які прибрали великий сміття, залишать товстий шар бруду і пилу на підлозі, стінах, підвіконнях і стеклах. Для капітального прибирання знову доведеться шукати виконавців, результати роботи яких часто не відповідають сплачених коштів.
Сьогодні все частіше багато киян воліють після будівництва або ремонту вдаватися до послуг компаній, які практикують комплексний підхід до збирання. Однією з таких є клінінгова компанія Premium-Uborka. Співробітники цієї добре зарекомендувала себе служби виконують роботу «під ключ». Іншими словами, прийшовши перевіряти замовлення, ви знайдете абсолютно чисте приміщення, навіть без натяку на запилення.

 

 

 

 

Вартість роботи залежить від обсягу робіт, характеру і кількості будівельного сміття, який потрібно вивезти. У кожному конкретному випадку ціна визначається окремо. Розцінки компанії вже відомі серед жителів Києва своєю прозорістю і демократичністю. Ми даруємо чистоту і комфорт в ваш новий будинок!

 

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook