Ціна на прибирання квартири

Згідно відомої східної мудрості наш будинок знаходиться там, де спокійні наші думки. Якщо ми приходимо втомлені і бачимо безлад, запилену меблі і давно вже вимагає прання портьєру, ми не зможемо повноцінно розслабитися і відпочити. Доводиться хапатися за ганчірку і наводити порядок, забираючи час на спілкування з рідними.

Навіть так звана генеральне прибирання, зроблена на вихідні своїми руками не здатна забезпечити необхідний для повноцінного комфорту порядок в домі.

Ми цінуємо думку замовників про наш сервіс, тому ретельно прораховуємо ціну. Зазвичай вона залежить від площі квартири, кількості в ній меблів та інших моментів. Щоб точно дізнатися вартість послуги, можна запросити консультанта, який прорахує обсяг робіт і назве ціну.

 

 

 

 

 

 

Більшість домовласників Києва вже оцінили переваги професійного прибирання фахівцями клінінгової компанії Premium-Uborka. У алгоритм роботи з тієї чи іншої квартири входить цілий комплекс заходів з очищення м'яких меблів, килимів, драпірування, штор, корпусних меблів, підлог, стін, кухні та санітарного вузла.

Засоби, якими ми користуємося, з одного боку дозволяють видаляти навіть застарілий бруд і плями, з іншого - вони безпечні для всіх мешканців квартири (людей і тварин) і не провокують алергію.

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook