Прибирання після пожежі київ ціна, прибирання після потопу київ ціна

 

У більшості з нас час від часу відбуваються неприємності, що тягнуть за собою великі матеріальні збитки. У сусіда прорвало трубу, тече стояк, сталося загоряння. Після цих і подібних стихійних лих в приміщенні залишається багато зіпсованої меблів і сміття, які так чи інакше доведеться прибирати: наймати машину для вивозу, вантажників і прибиральників. Зазвичай, якщо шукати все окремо, то це пов'язане з додатковими негараздами. Також існує ризик істотно переплатити за не завжди якісну роботу.

Клінінгова компанія Premium-Uborka пропонує свою допомогу, якщо вас спіткала біда. Ми акуратно і швидко вивеземо, захаращує простір мотлох, і залишимо приміщення чистим і готовим до відновних робіт. Все необхідне буде виконано в обумовлені заздалегідь терміни без єдиної хвилини затримки з професійним підходом. Якщо після затоплення або пожежі буде сенс відновити м'які меблі або домотканий цінний килим, хімчистку також можна замовити в компанії Premium-Uborka.

 

 

 

 

 

 

Вартість прибирання подібного роду залежить від поверховості та обсягу сміття, яке необхідно винести. Ми завжди з співчуттям ставимося до тих, хто потрапив у неприємні обставини, тому пропонуємо нашим клієнтам зрозумілі та вигідні ціни

Поделитесь нами в соц сетях.

Google+ premium in facebook